بلاتکلیفی مجمع انتخاباتی تنیس، چرا زمان انتخابات اعلام نمی شود؟

به گزارش مجله سرگرمی، با خاتمه یافتن دوره ریاست مجید شایسته و چند ماه حضور وی به عنوان سرپرست در این فدراسیون سر انجام نهم شهریور احمد نامنی به عنوان سرپرست فدراسیون تنیس انتخاب شد.

بلاتکلیفی مجمع انتخاباتی تنیس، چرا زمان انتخابات اعلام نمی شود؟

حدود چهار ماه بعد ثبت نام از کاندیداهای مجمع انتخاباتی تنیس انجام شد و سید کامیار کیمیایی، فرزین ضیاآذری، مجتبی دانشخواه، پیمان جعفری طهرانی، عبدالرضا آریان فرد، امیر دریایی، سید محمودرضا حسینی، علیرضا پورسلمانی، سعید جعفرنژاد، سید رضا میر ابوطالبی، سید اکبر طاهری، داوود عزیزی و توفیق کابلی در مجمع انتخاباتی این فدراسیون ثبت نام کردند.

از میان 13 نفری که برای شرکت در مجمع انتخاباتی تنیس ثبت نام کرده بودند 7 کاندیدا از نظر مدیریتی تایید صلاحیت شده اند. البته فرزین ضیا آذری کمی پیش از تایید صلاحیت مدیریتی کاندیدا از حضور در انتخابات انصراف داد تا 7 کاندیدا برای تایید صلاحیت نهایی باقی بماند.

با گذشت دو ماه از سرانجام زمان ثبت نام کاندیداها و در حالی که اغلب آنها در حال حاضر نیز مشغول فعالیت در ارگان هایی هستند که برای فعالیت در آن نیاز به تایید صلاحیت است هنوز خبری از لیست نهایی کاندیداها و معین زمان انتخابات فدراسیون نیست.

شرایط بلاتکلیف فدراسیون تنیس، بی برنامگی، تعطیلی اردوهای تیم ملی و ... باعث شده تا خانواده تنیس منتظر اعلام زمان انتخابات این فدراسیون باشند.

به ویژه اینکه وزیر ورزش و جوانان بارها در صحبت های خود از تلاش برای کوتاه شدن دوره سرپرستی فدراسیون های ورزشی گفته و حتی آن را یک آفت نامیده است.

حالا و با جایگزینی علی نژاد به جای داورزنی در معاونت توسعه و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان همه منتظر اعلام زمان انتخابات فدراسیون تنیس هستند تا شرایط آشفته و نیمه تعطیل این فدراسیون به نقطه سرانجام خود برسد.

سوال از معاون وزیر ورزش و جوانات این است که آیا در هم همه فدراسیون های المپیکی تنیس به فراموشی سپرده شده است؟ چرا تایید صلاحیت نهایی کاندیداها و زمان انتخابات فدراسیون تنیس معین نمی شود؟ آیا قرار است سرپرست فدراسیون تنیس 6 ماه دوم فعالیت لاک پشتی خود را هم در تنیس آغاز کند؟

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 844

به "بلاتکلیفی مجمع انتخاباتی تنیس، چرا زمان انتخابات اعلام نمی شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلاتکلیفی مجمع انتخاباتی تنیس، چرا زمان انتخابات اعلام نمی شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید