باز شدن پنجره پرسپولیس غیرقانونی است!

به گزارش مجله سرگرمی، جمشید نورشرق و وکیل شایان مصلح در برنامه رادیویی ورزش ایران بحث کردند.

باز شدن پنجره پرسپولیس غیرقانونی است!

پرسپولیسی ها تلاش زیادی کردند پنجره جابجاییی خود را پیش از دیدار برابر نفت آبادان باز کنند تا از مهدی ترابی، خرید جدید خود استفاده کنند. در این بین خبری هم مطرح شد که مسئولان جدید فدراسیون فوتبال به سرخ ها و باشگاه های بدهکار گفتند تا زمانی که با مربیان و بازیکنان داخلی تسویه حساب نکنند، پنجره آن ها باز نمی گردد، اما دیروز باشگاه پرسپولیس گفت به دستور سازمان لیگ پنجره جابجایی پرسپولیس باز شده است.

این ادعا با واکنش هادی رهنما، وکیل شایان مصلح همراه بود. وکیل شایان مصلح گفت: باشگاه پرسپولیس هیچ توافقی با آن ها نکرده و باز شدن پنجره پرسپولیس غیرقانونی است.

همین موضوع باعث شد برنامه رادیویی ورزش ایران همزمان با جمشید نورشرق و هادی رهنما گفتگو کند. در این برنامه جمشید نورشرق، رییس کمیته معین شرایط مدعی شده شکایت بازیکنان و مربیان پیشین پرسپولیس مثل سوشا مکانی و شایان مصلح به این پنجره سرخ ها مربوط نمی گردد و پنجره تابستانی آن ها را می بندد.

نورشرق در گفتگوی رادیویی خود با برنامه ورزش ایران گفت: این شکایت ها در حال بررسی است و پرسپولیس فرصت دارد مطالبات شاکیان خود را بپردازد، در غیر اینصورت پنجره جابجایی تابستانی باشگاه بسته می گردد.

وکیل شایان مصلح در واکنش به این ادعا گفت: اگر حکم پرونده ما به این پنجره ربط نداشت چرا برای مهدی ترابی کارت بازی صادر نکردید؟ جمشید نورشرق تاکید کرد: باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات خود وارد عمل شده و سازمان لیگ وقتی حسن نیت این باشگاه را دید که در حال تلاش برای پرداخت مطالبتاش است، تصمیم گرفت این فرصت را در اختیار پرسپولیس بگذارد که با تمامی طلبکاران خود وارد مذاکره گردد و از آن ها رضایت بگیرد. اگر باشگاه پرسپولیس این کار را انجام ندهد پنجره جابجایی تابستانی این تیم بسته می گردد. این شکایت ها، چون تاریخش با پنجره فعلی تداخل دارد، شامل این پنجره نمی گردد.

هادی رهنما، اما پاسخ داد: پرونده شایان مصلح به مردادماه بر می گردد و حکم آن هم دی ماه صادر شده بود و هیچ ربطی به زمان جابجایی زمستانی ندارد. شما (جمشید نورشرق) تا همین دیروز با من در تماس بودید و سوال می کردید آیا با پرسپولیس توافق کرده اید یا نه؟ همین دیروز به من گفتید اگر باشکاه پرسپولیس با شما توافقی نکرده به من پیامک بدهید. برای باز کردن پنجره پرسپولیس و صدور کارت بازی مهدی ترابی از ما استعلام گرفتید، مگر می گردد ظرف یک روز به این نتیجه رسیده باشید که این شکایت ها به پنجره بعدی مربوط می گردد؟

رییس کمیته معین شرایط به حرف های رهنما واکنش نشان داد و گفت: نمی دانم چرا شما موضوع را به رسانه ها می کشید؟ در بین تمام طلبکاران فقط شما هستید که بحث را رسانه ای می کنید.

بحث دو طرف بی نتیجه به پایان رسید. جمشید نورشرق اصرار داشت باز شدن پنجره پرسپولیس کاملا قانونی است، اما هادی رهنما معتقد بود این حکم غیرقانونی است.

طرفداری

منبع: فرارو
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1539

به "باز شدن پنجره پرسپولیس غیرقانونی است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باز شدن پنجره پرسپولیس غیرقانونی است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید