استیلی: عربستان شش ماه در اردو بود، ما یک ماه

به گزارش مجله سرگرمی، مدیر تیم امید که از مساوی راضی به نظر می رسد گفته همین عربستان از شش ماه قبل در اردو بوده ولی ما فقط یک ماه است که تمرینات خود را به صورت جدی شروع کردیم و فقط سه بازی تدارکاتی انجام دادیم.

استیلی: عربستان شش ماه در اردو بود، ما یک ماه

به گزارش مجله سرگرمی /حمید استیلی که مثل مربیان گاهی اوقات از نیمکت جلوتر می رفت و نکاتی را به بازیکنان امید گوشزد می کرد بعد از انتها بازی مقابل عربستان گفت:بازی در نیمه دوم برای ایران شرایط بهتری داشت به جز توپ آخری که نزدیک بود دروازه ما باز گردد سایر دقایق توپ و میدان را در اختیار داشتیم و اگر هم دقایقی عربستان به ما فشار آورد به این دلیل بود که بازیکنان ایران کم تجربه بودند. شناخت ما از حریف کم بود اما در بین نیمه با توضیحاتی که کادر فنی به بازیکنان دادند شرایط بهتر گردید و تغییر سیستم دادیم.در تورنمنت های اینچنینی مهم این است که نبازیم هر چند اگر بازی با برد همراه بود شرایط قطعاً بهتر می گردید.

استیلی در خصوص اینکه بعضی از بازیکنان احساس می گردید تکروی می نمایند و رو به حرکات نمایشی می آورند، گفت:این مسأله به خاطر جوانی تیم است و قطعاً از سوی کادر فنی گوشزدهای لازم به بازیکنان می گردد.ما در شرایطی هستیم که به دلیل کمبود دیدارهای تدارکاتی در این تورنمنت روز به روز بهتر می شویم.ما نیازمند بازی های بیشتری بودیم.همین عربستان از شش ماه قبل در اردو بوده ولی ما فقط یک ماه است که تمرینات خود را به صورت جدی شروع کردیم و فقط سه بازی تدارکاتی انجام دادیم.

مدیر تیم امید در خصوص شرایط تمرینی در اندونزی هم گفت:شرایط تمرینی به شکلی است که گاهی زمین خوب در اختیار ما قرار نمی دهند.قرعه سختی هم داریم.امروز(چهارنشبه) با عربستان بازی کردیم و پس فردا(جمعه) هم باید با کره شمالی بازی کنیم. همه امیدواری ما این است که بهتر شویم و برد به ارمغان بیاوریم.

هر چند درست است که تیم امید بازی تدارکاتی کم داشت اما از اواخر اردیبهشت ماه تا قبل از رفتن به بازی های آسیایی در چند مقطع به اردو رفت و قطعا بیشتر از یک ماه در اردو بوده است.البته در بیشتر اردوها هم این تیم به خاطر نداشتن همه بازیکنانش ناقص بود.

منبع: iran-varzeshi.com
انتشار: 10 شهریور 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 9

به "استیلی: عربستان شش ماه در اردو بود، ما یک ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: عربستان شش ماه در اردو بود، ما یک ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید